Ministerstwo Edukacji i Nauki na prośbę Ambasady Hiszpanii w Warszawie informuje o Foreign Language Assistant Programme, który pozwala zdobyć nowe doświadczenie osobiste i zawodowe związane z pobytem i pracą w innym państwie, a także przekonać się jak w praktyce funkcjonuje hiszpański system edukacji.
Jest to oferta rocznej pracy w charakterze asystenta hiszpańskiego nauczyciela języka angielskiego (konwersacja) lub innego przedmiotu nauczanego w języku angielskim w publicznych szkołach podstawowych lub ponadpodstawowych w roku szkolnym 2023/2024.
Strona hiszpańska przeznaczyła 60 miejsc dla kandydatów z Polski, a termin składania wniosków upływa w dniu 4 kwietnia 2023 r. Więcej szczegółów na temat wymagań i warunków w załączonych dokumentach.
Ponadto szczegółowe informacje na temat programu i aplikacji znajdują się na stronach:
- https://www.educacionyfp.gob.es/servicios-al-ciudadano/catalogo/general/99/998188/ficha/998188-2023.html#ds1
- https://www.educacionyfp.gob.es/polonia/convocatorias-programas/ministerio/auxiliares-conversacion.html
Wszelkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do Biura Radcy ds. edukacji przy Ambasadzie Hiszpanii w Warszawie na adres e-mail: asesoriaeducacion.pl@educacion.gob.es lub telefonicznie, nr: 48 22 626 98 11